Referencje

Úžasné místo v blízkosti Trutnova. Kemp je vhodný jak pro partu přátel, tak pro rodiny s dětmi. V celém kempu je plno možností jak se zabavit a také jsou k dispozici dva stánky s občerstvením. V okolí kempu jsou v krátké vzdálenosti nádherné možnosti k výletům. Kuks, Ratibořice, Adršpach a mnoho dalšího. Z kempu se dá také udělat pěší výlet přímo do Trutnova. Celý kemp je čistý a po 10 v noci už byl vždy klid. Obsluha také příjemná. Ubytování jsme měli ve Finských chatách. Oddělené ložnice, WC, sprcha a malá ale dostačující a vybavená kuchyňka. Oceňuji taktéž příjemné posezení před chatkou. Za mě nejlepší kemp, který jsem navštívila a určitě se sem časem vrátím. Doporučuji na 100% a dávám hlas na kemp roku!

Lucie Jiránková

21. 8. 2021

Fajnový velký kemp se spoustou aktivit, je to spíš živější místo, kde se moc neřeší nějaký večerní klid, ale tak jsou přece prázdniny :) Voda je přímo v kempu a celkem dlouho mělká, takže supr pro děcka. Hřiště na beach, dětské hřiště, obří tobogán, skákací hrady, trampolíny, motokáry, paddle boardy, kiosky (kde teda spíš nedoporučuju jíst:))..všechno tady je. Jen nějaké ty potraviny moc nefungují, s tím úplně nepočítejte. Záchody sice nejsou nejnovější, ale byly v pohodě a hlavně jsou na více místech po kempu, vždy voněly, nechyběl papír, jsou stále přístupné bez klíčů. 

Lenia Novak

31. 7. 2021

Veliká spokojenost.Měli jsme pronajatý rodinný stan, všude čisto, příjemný personál, super vyžití pro děti. V restauraci vařili velmi chutně.Byl to náš první pobyt v tomto kempu, ale určitě nebyl poslední ?

Iva Bartůňková

16. 8. 2021

V kempu je široké vyžití pro děti, tráva vždy posekaná, vícero občerstvení a sociálních zařízení. Voda koncem léta už nebyla moc na koupání, ale v okolí je toho spousta jiného co dělat, takže paráda. Velice oceňuji vstřícnou recepci, která vždy ochotně poradí a je zásobena i dřívím na táborák ;-) Bydlely jsme v chatce s vlastní koupelnou - chatička sice starší, ale koupelna nově zrekonstruovaná, čistá, s dostatkem toaletního papíru na celý pobyt (což není obvyklé v jiných zařízeních obdobného typu) a i vybavení bylo zbrusu nové a čisťounké. Velmi také oceňujeme buřtárnu, kde je možné si rozdělat a oheň a užít si tu pravou atmosféru kempu. S negativním komentářem o nočním klidu moc nesouhlasím, kemp mi přijde spíš z těch tišších. Po deváté hodině byste slyšeli špendlík upadnout. Samozřejmě, pokud máte stan blízko buřtárny nebo ohniště, tak tam je samozřejmě noční provoz trochu větší, ale stále v mezích hlukového komfortu :-) Fantastické byly také snídaně v hlavní budově - čekala jsem pár koleček salámu na talířek, ale byla formou bohatých švédských stolů, které slečna servírka stále doplňovala. Naprostý nadstandard pro kempové ubytování!!! Za nás velká spokojenost!!! Kemp Dolce můžu jenom doporučit!!!! :-*

Tereza Fulínová

13. 8. 2021

Už při příjezdu velice milá a usměvavá obsluha na recepci. Kemp moc hezký, přímo u vody. Občerstvení super, velice velký výběr. Kemp je čistý, záchody a sprchy též. A ranní snídaně top. Doporučujuuuu:)

Mattesa

23. 7. 2021

CAMP DOLCE - zakwaterowanie, chaty, chaty, apartament, camping, namiot, przyczepa kempingowa, mobile home, Karkonosze - Krkonoše

Otwarty przez cały rok CAMP DOLCE z pewnością przyciągnie Państwa swoją lokalizacją w środku spokojnej przyrody, u podnóża Karkonoszy, w pobliżu miasta Trutnov.

Warunki klimatyczne i lokalizacja sprawiają, że obszar ten jest atrakcyjny zarówno w miesiącach letnich, jak i zimowych.

Camping Dolce nadaje się dla rodzin z dziećmi, seniorów, osób uprawiających sporty, pobytów i obozów dla dzieci, turystów pieszych, rowerzystów, rybaków, zbieraczy grzybów, ale także do organizowania różnych uroczystości rodzinnych, ślubów, imprez towarzyskich, sportowych lub kynologicznych.

Pofałdowaną częścią Dolce Camp jest zbiornik wodny z trawiastą plażą, stawem do wędkarstwa sportowego, stylową restauracją, kioskami fast-food, placami zabaw dla dzieci, kompleksem sportowym, murowanymi domkami rekreacyjnymi, drewnianymi chatami i domami mobilnymi, namioty rodzinne do wynajęcia, przyczep kempingowych i kempingów, miejsce na ognisko, zadaszone miejsce do siedzenia na zewnątrz z grilem, kuchnia, zaplecze sanitarne kempingowe, pralnia, recepcja, podstawowy sklep spożywczy i higieniczny ...

Zwierzęta domowe są zawsze mile widziane!

Atrakcje turystyczne (turystyka, kolarstwo, sporty zimowe, adrenalina, atrakcje przyrodnicze, zabytki historyczne)

Camping Dolce otrzymał kilka ważnych nagród w ogólnopolskim konkursie w 2017 roku:

"Najlepszy kemping 2017 r. Dla rowerzystów" w Czechach
"3. najbardziej ulubiony obóz w 2017 roku" w regionie Hradec Králové
"Dziewiąty najlepszy kemping w 2017 roku" w Czechach

Chcielibyśmy podziękować wszystkim gościom, którzy odwiedzili w tym roku teren rekreacyjny Dolce, a szczególnie tym, którzy wzięli udział w ankietach i głosowali na Dolce.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Twojej życzliwości i bardzo Ci dziękujemy!

Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, personalizowania reklam i analizowania ruchu na stronie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. Pozostałe informacje