ELIMINATOR ZPA Smart Energy a.s. již klepe na dveře.
Už o víkendu 8. – 9. června 2024 si zazávodíme v Camp Dolce a tak právě dozrál čas Vás seznámit s jednotlivými body našeho programu.
Během víkendu nás totiž čekají celkem 4 závody. Každý si tak může najít ten svůj. S výběrem vhodného ELIMINATORA Vám může pomoci náš oddílový web - ZDE
🟦 sobota 8. 6. / 9:30
𝐄𝐋𝐈𝐌𝐈𝐍𝐀𝐓𝐎𝐑 𝐒𝐔𝐏𝐄𝐑𝐒𝐏𝐑𝐈𝐍𝐓
- závod ČP v triatlonu – supersprint s hromadným startem - dvoukolový vyřazovací závod na silničních kolech - 250m plavání - 6km cyklistika - 1,5km běh.
🟩 sobota 8. 6. / 17:30
𝐄𝐋𝐈𝐌𝐈𝐍𝐀𝐓𝐎𝐑 𝐇𝐎𝐁𝐁𝐘 -
- terénní triatlon - 400m plavání, 12km MTB, 3km běh. Ideální na první seznámení s triatlonem, pro hobbíky i štafety (2-3 členné, každý 1 disciplína). Snažíme se, aby tento závod byl dostupný pro každého - rádi bychom, aby si triatlon mohl vyzkoušet kdokoliv, kdo má i jen trochu zájem. Tomu odpovídá nejen náročnost tratě, ale i výše startovného 200 Kč, kterou i letos necháváme beze změny. Registrovat se lze i na místě v den závodu, ale oceníme, pokud se přihlásíte předem. Díky👍 .
🟥 neděle 9. 6. / 9:45
𝐄𝐋𝐈𝐌𝐈𝐍𝐀𝐓𝐎𝐑 𝐁𝐄𝐍𝐉𝐀𝐌𝐈𝐍
- závod pro nejmenší závodníky - od 8 do 11 let. Máte-li doma benjamínka, kterého baví sport a chtěl by vyzkoušet kombinaci plavání - kolo - běh, tohle je ta správná chvíle. Připravena bude trať 50m plavání - 2 km MTB - 500m běh. Pro starší dvojnásobné vzdálenosti. TRI IT.
🟨 neděle 9. 6. / 11:30
𝐄𝐋𝐈𝐌𝐈𝐍𝐀𝐓𝐎𝐑 SINGLE MIXED 𝐑𝐄𝐋𝐀𝐘
- závod ČP v silničním triatlonu – závod dvoučlenných smíšených štafet (muž – žena). Každý závodník absolvuje vcelku všechny tři části triatlonu.
Těším se na vás !